Ispričnica/izjava u slučaju pojave simptoma i/ili samoizolacije člana zajedničkog kućanstva

Vježba evakuacije i druženje sa vatrogascima

Mjesec svibanj je Mjesec zaštite od požara te smo ga u našem Vrtiću obilježili uz suradnju sa Vatrogasnom zajednicom Općine Konjščina.
Uz prethodni dogovor sa potpredsjednicom Zajednice, dana 11.05.2022. godine proveli smo vježbu evakuacije te su djeca vrtićkih skupina nakon vježbe evakuacije, imala priliku izvoditi vatrogasnu vježbu koju su pripremili naši vatrogasci te razgledati vatrogasno vozilo.
Vježba evakuacije sprovedena je prema Scenariju vježbe evakuacije, a u samoj vježbi sudjelovalo je oko 90-ero djece i djelatnika.
Cilj vježbe bio je upoznati djecu i djelatnike vrtića s postupkom evakuacije u požarnim situacijama.
Svako dijete dobilo je zahvalnicu za sudjelovanje u „Maloj vatrogasnoj vježbi“ koje su pripremili naši vatrogasci i bombončiće, a svaka skupina dobila je edukativne bojanke.
Veliko hvala našim vatrogascima na iznimnoj suradnji.

Dječji vrtić Konjščina