Ispričnica/izjava u slučaju pojave simptoma i/ili samoizolacije člana zajedničkog kućanstva

Svjetski dan jabuka 2022.

U četvrtak,20.listopada u našem Vrtiću mogao se osjetiti miris cimeta i jabuka. Kao i svake godine i ove godine obilježili smo Dan „kraljice voća“, jabuke. U svakoj skupini provodile su se različite kulinarske, istraživačke, glazbene, didaktičke i likovne aktivnosti koje su pripremile marljive odgojiteljice prema interesima djece. Djeca su bila vrlo vrijedna pa su tako, uz pomoć odgojiteljica, pripremila čips od jabuke, kolačiće s jabukama i sok od jabuka. Pjevale su se pjesmice poput „Veliki bratac Ivo…“, „Kruška, jabuka, šljiva“, „Vitamini“, „Jula i jabuka“ i pričale priče o jabuci. Jabuke su se crtale i bojale, a pokusima se istraživalo kada jabuka tone, a kada pluta. Bilo nam je jako veselo, mirisno i njam, njam ukusno.

Dječji vrtić Konjščina