Obavijest za roditelje djece polaznika programa Predškole

Molimo roditelje, čija djeca će pohađati program Predškole u našem Vrtiću, ukoliko nisu, da dostave Zahtjev za upis u Predškolu, zajedno sa dokumentacijom navedenom u dnu obrasca zahtjeva.
Ukoliko netko sa područja naše općine neće pohađati program Predškole u našem Vrtiću, molimo da dostavite potvrdu o pohađanju Predškole u drugoj općini/gradu.

Obavještavaju se roditelji djece koja će pohađati program Predškole u Dječjem vrtiću Konjščina, da se početak planira 05.10.2021. godine, u popodnevnom terminu, te da će u zadnjem tjednu mjeseca rujna, na web stranici Vrtića biti objavljene smjernice za roditelje, raspored provođenja programa i popis potrebnih stvari. Putem pošte, na kućne adrese, biti će Vam poslana dokumentacija koju je potrebno ispuniti, potpisati od strane oba roditelja te donijeti prvi dan Predškole.