Ispričnica/izjava u slučaju pojave simptoma i/ili samoizolacije člana zajedničkog kućanstva

Obavijest za roditelje djece koja pohađaju predškolu 2022.

Poštovani roditelji,

Javni poziv za upis u Predškolu bio je raspisan 04.05.2022. godine, te su se zahtjevi primali u periodu od 05.05. do 12.05.2022.godine. Ljubazno Vas molimo, ukoliko već niste, da dostavite Zahtjev za upis u predškolu, ili ukoliko dijete neće polaziti program Predškole u našoj Općini, potvrdu o pohađanju Predškole u drugoj općini/gradu.

Također, obavještavamo Vas da će se roditeljski sastanak održati 04.10.2022. godine u 16,30 sati u Dječjem vrtiću Konjščina (na roditeljskom prisustvuju roditelji i djeca), a u prilogu ove Obavijesti nalaze se kratke smjernice za roditelje.

Roditelji čija će djeca polaziti program predškole u Dječjem vrtiću Konjščina, te su već predali Zahtjev za upis, dužni su popuniti i potpisati dokumentaciju u sklopu ove obavijesti (privola/suglasnost, podaci za imenik djeteta/izjava o dovođenju-odvođenju) te navedenu dostaviti u Dječji vrtić Konjščina na roditeljski sastanak, 04.10.2022.

Roditelji čija će djeca polaziti program predškole u Dječjem vrtiću Konjščina, a još nisu predali Zahtjev za isti dužni su ga predati odmah nakon primitka ove obavijesti, a popunjenu dodatnu dokumentaciju (privolu/suglasnost, podaci za imenik djeteta/izjava o dovođenju-odvođenju) dostaviti Dječji vrtić Konjščina na roditeljski sastanak, 04.10.2022.

Početak Predškole planiran je 06.10.2021.
Molimo Vas da pratite web stranicu vrtića jer će tamo biti objavljene sve obavijesti i promijene.

U slučaju bilo kakvih pitanja možete nas kontaktirati na broj 049/465-100 ili na mail adresu:

S poštovanjem,
Marina Benjak Bregeš, ravnateljica

Smjernice za roditelje djece polaznika Predškole (2022.-2023.)
Popis potrebnih stvari i raspored za listopad 2022.
Zahtjev za upis u Predškolu DV Konjščina
Privola / suglasnost
Podaci za imenik djeteta, izjava o dovođenju-odvođenju
Dječji vrtić Konjščina