Ispričnica/izjava u slučaju pojave simptoma i/ili samoizolacije člana zajedničkog kućanstva

Dječji tjedan u našem vrtiću

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci koja se uvijek održava u prvom punom tjednu mjeseca listopada te traje sedam dana. Ove godine Dječji tjedan se obilježavao od 03.10-09.10.2022.

U našem Vrtiću Dječji tjedan obilježili smo raznim aktivnostima po skupinama pa su se tako radile razne prigodne likovne aktivnosti, igre, pjesme i priče, a djeca iz starije mješovite skupine „Žabice“ obrađivali su temu dječjih prava i dužnosti. Odgojiteljice su izvele predstavu „Dedek i repa“ kojoj su prisustvovala djeca mlađe, srednje i starije mješovite skupine, nekoliko starijih jasličara iz obje jasličke skupine te djeca polaznici kraćeg programa Predškole. Također, u sklopu Dječjeg tjedna izradili smo strašilo za jesenski kutić u našoj Općini.

Dio onog što se radilo i kako smo se zabavili može se pogledati na slikicima.

“Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
da bude veseo bez razloga,
da bude uvijek nečim zabavljen
i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi.”

P. Coelho

Dječji vrtić Konjščina