Dan kruha i Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Cijeli protekli tjedan (od 11.10.-15.10.2021.) prošao nam je vrlo aktivno, edukativno i u znaku obilježavanja zahvalnosti za plodove zemlje i Dana kruha koji je ove godine padao u nedjelju, 17.10.2021.
Sve skupine obilježavale su na razne načine i djeca su se veselila svim aktivnostima. Primjerice, „Mišeki“ su, između ostalog, izrađivali svakojake oblike od slanog tijesta; „Pužeki“ ružđili kuruzu, mijesili, bojali; „Pčelice“ lijepile, valjale; „Ježeki“ mijesili, pričice pričali; „Žabice“ mijesile, uz aplikacije razgovarale, a „Lepirići“ učili novu pjesmu i priču, crtali i kod kuće mijesili i pekli.
Na žalost cijela atmosfera i svaki dio aktivnosti ne može se staviti na Internet, ali kako bi se bar malo dobio dojam koliko su djeca uživala, dio slikica i onog što se radilo i kako se obilježavalo može se pogledati u galeriji.

PREDŠKOLA