Dan bajke „Zlatica i tri medveda“

Nakon neodržavanja Dana Bajke 2020. godine, ove godine smo se ponovno okupili ispred našeg Starog grada u Konjščini. U petak, 02.07.2021. godine s početkom u 19,00 sati započeo je 13. Dan bajke u organizaciji Udruge grofovije Konjski, pod pokroviteljstvom Općine Konjščina, a svi prisutni mogli su uživati u scenskom prikazu bajke „Zlatica i 3 medveda“ koju su pripremile i izvele odgojiteljice našeg Vrtića. Nakon predstave, roditelji i djeca  mogli su se priključiti radionici izrade cvijeća od krep papira koju je provodila Udruga umirovljenika te igrama  pod nazivom „Stari selski posli“ osmišljenim od strane Udruge grofovije Konjski, a koje je vodila odgojiteljica Lidija Poštek.

Odaziv roditelja, djece i ostalih građana bio je odličan, kao i reakcije na cijelo događanje.

Nadajmo se da nam neće opet proći toliko vremena do sljedećeg Dana bajki i da se vidimo i sljedeće godine na istome mjestu.